Digitální telefony DT

Doporučené digitální telefony pro ústřednu KX-NS500

Digitální telefony pro ústřednu KX-NS500

Digitální systémové telefony řady DT nabízí svým uživatelům celou řadu pokročilých funkcí. Přehledný displej, který vždy zobrazuje právě potřebné informace o hovorech a stavu systému. Programovatelná tlačítka s barevnou signalizací stavu linky, pobočky nebo nastavené funkce. V neposlední řadě je to HD kvalita hovoru telefonní ústředny KX-NS500 díky bezkompresnímu zpracování signálu.

Nejsou to přístroje jen pro pracoviště firemních recepcí či spojovatelek, ale také pro ředitele, manažéry a sekretářky. Pro všechny, kdo chtějí snadnou a přehlednou obsluhu hovorů.

Výhody digitálních telefonů

  • pokročilé funkce, které standardní telefony s analogovým připojením neumožňují. Programovatelná tlačítka s optickou signalizací, informace o systému, okolních telefonech, hovorech a pracovních skupinách.
  • centrální  napájení, přístroje nevyžadují napájecí adaptéry, napájecí prvky jako jsou switch poe, díky nízké energetická náročnosti jsou všechny digitální telefony napájeny přímo z telefonní ústředny až na vzdálenosti 1000 metrů.
  • stávající telefonní kabely, pro připojení jsou nutné pouze 2 vodiče a s výhodou využijete i původní telefonní vedení.
  • 2 telefony 1 pár kabelu, i v místech kam vede staré telefonní vedení pro jeden přístroj, můžete díky technologii DXDP připojit 2 telefony. Získáte moderní funkce a ještě ušetříte za instalaci nového telefonního vedení.

Doporučené digitální telefony pro ústřednu Panasonic KX-NS500

Zobrazuji všech 12 výsledků