Panasonic KX-NS500

34.990  s DPH

Telefonní ústředna Panasonic KX-NS500. Není jen telefonní ústřednou, ale vyspělým komunikačním serverem. Podpora všech současných telefonních připojení. IP telefonie, Digitální ISDN linky a samozřejmě i standardní pevné linky s analogovým přenosem. Modulární telefonní ústředna roste s vaší firmou. Základní kapacita 18 pobočkových linek je modulárně rozšiřitelná až na 288 telefonů. Ústředna KX-NS500 podporuje bezdrátové firemní telefonní sítě, call centra, automatickou spojovatelku a dalších pokročilé funkce.

SKLADEM více než 10 kusů

Katalogové číslo: 20000 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Telefonní ústředna Panasonic KX-NS500

  • Představuje dokonalé komunikační řešení
  • Úspora nákladů na komunikaci
  • Úspora síťových nákladů
  • Úspora počáteční investice
  • Úspora provozních nákladů
  • Úspora času a práce díky využití jediného dodavatele komunikačních řešení

Maximální modulárnost je hlavním znakem systému KX-NS500. Se základní kapacitou 18 portů pro telefony a šesti vstupními porty je vhodná i pro malé společnosti. Rozšiřujícími kartami a moduly lze postupně zvyšovat kapacitu systému. Rozšiřující karty vstupních portů jsou standardně osazeny 2 porty ISDN nebo 4 porty ISDN digitálních dvoukanálových přípojek, šesti klasickými analogovými porty FXO nebo portem primární ISDN 30 (E1) přípojky.

Po instalaci KX-NS500 DSP procesoru je ústředna připravena k provozu IP telefonie s kapacitou až 64 SIP kanálů.

Počet vnitřních pobočkových portů lze postupně rozšířit až na celkovou maximální kapacitu 288 pevných telefonů. Celkem až 128 IP telefonů a 160 digitálních případně analogových telefonů.

Telefonní ústřednu KX-NS500 lze rozšířit také o bezdrátový vícebuňkový DECT systém. K porytí kvalitním signálem lze použít až 32 vysílačů. Maximální počet přenosných telefonů je 128 bez ohledu na počet instalovaných vysílačů. Ty se v závislosti na předpokládaném vytížení dané lokality osazují jako 8 kanálové, 4 kanálové nebo 2 kanálové pro nejméně využívané lokality. Počet instalovaných přenosných telefonů vícebuňkového bezdrátového systému nesnižuje celkovou kapacitu ústředny KX-NS500. Naopak, k plné kapacitě 288 telefonů stolních lze provozovat ještě dalších 128 bezdrátových.

Integrovaná funkce automatické spojovatelky s hlasovým průvodcem je velmi žádanou funkcí dnešních telefonních ústředen. K dispozici je celkem 64 hlasových zpráv pro 4 časové režimy a 24 hlasových kanálů (současně obsluhovaných hovorů automatickou spojovatelkou).

Nejčastěji požadované informace volajícím sdělí automatická spojovatelka a ostatní volající spojí na konkrétní pracoviště.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.