Panasonic KX-NT551 B

7.850  s DPH

Systémový IP telefon Panasonic KX-NT551 B je standardní systémový IP terminál pro telefonní ústředny Panasonic. Jednořádkový podsvícený grafický displej pro zobrazení základních informací. Osm programovatelných tlačítek s barevnou LED indikací stavu. Plně duplexní hlasitý telefon s kvalitním zvukem. Konektor pro náhlavní soupravu. 2 porty GLAN ethernet pro připojení LAN a PC. Podpora napájení PoE nebo samostatným napájecím adaptérem. Napájecí adaptér není součástí balení KX-NT551 B. Barva černá matná.

SKLADEM více než 20 kusů

Katalogové číslo: 20079 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

IP telefon Panasonic KX-NT551 B

IP systémový terminál KX-NT551 B od společnosti Panasonic je koncové zařízení určené pro každé komerční prostředí a určený zejména pro systémy KX-NS500. Díky spojení čistého pracovního výkonu s atraktivním a ergonomickým provedením. Telefon poskytuje mimořádnou kvalitu hlasu s řadou dalších užitečných funkcí a aplikací. Zároveň poskytuje zcela intuitivní ovládání prostřednictvím alfanumerického displeje, programovatelných tlačítek, tlačítek pro snadnou navigaci a konektoru pro připojení náhlavní soupravy.

KX-NT551 B funkční tlačítka IP telefonuTelefon KX-NT551 B má jednořádkový podsvícený grafický displej. Osm programovatelných funkčních tlačítek. Ideální pro rychlou volbu, přepojení hovoru a indikaci stavu vnějších nebo vnitřních linek. Programovatelná tlačítka s barevnou LED indikací slouží také pro zobrazení aktuálního stavu nastavených funkcí ústředny nebo telefonu. Port pro náhlavní soupravy s konektorem 2.5 mm. Plně duplexní reproduktor, mikrotelefon i náhlavní souprava.

Celá řada terminálů KX-NT500 představuje zcela novou úroveň kvality zvuku díky špičkové HD kvalitě hlasu každého telefonu. Vše v kombinaci se snadným přístupem k výkonným podpůrným funkcím a aplikacím. Tenké a ultramoderní provedení IP telefonu Panasonic KX-NT551 B je dostupné v černé nebo bílé barvě a dokonale se hodí do každé kanceláře.

Přestože IP telefon KX-NT551 B nabízí celou řadu funkcí, jejich používání je naprosto jednoduché. Telefon má velký alfanumerický displej, tlačítko pro snadnou navigaci a druhý IP port pro redukci počtu kabelů na pracovním stole.

Zvuk ve vysokém rozlišení HD

Telefon KX-NT551 B IP nabízí kvalitu zvuku nejlepší ve své třídě, tedy plynulejší konverzaci a méně přeslechnutí. Standardně poskytuje širokopásmový zvuk ve vysokém rozlišení, ke kterému využívá kodeky G.722, G.711, G.726 a G.729a.

LCD displej

Velký a jasný LCD displej představuje intuitivní uživatelské rozhraní poskytující rychlý přístup k telefonnímu seznamu i dalším funkcím.

Více volnosti s telefonem KX-NT551 B

KX-NT551 B konektor připojení náhlavní soupravySystémový IP telefon poskytuje ještě více volnosti při práci. Zejména při práci na počítači můžete využít funkci plně duplexního hlasitého telefonu. Kvalita hlasitého telefonu splňuje normu IEEE1329. Pokud ovšem nepracujete v kanceláři sami a nechcete rušit okolí, můžete použít náhlavní soupravu připojitelnou konektorem na levém boku přístroje. Doporučeným typem náhlavní soupravy je model Panasonic RP-TCA430E-K. Funkce hlasitého telefonu i náhlavní soupravy je snadno ovládá jediným tlačítkem.

Snadné připojení, žádné další kabely

KX-NT551 dva LAN 1000 Mbit konektory pro snadné připojení k počítačové sítiIP systémový telefon je osazen dvěma gigabitovými porty LAN 1000 Base-T a podporuje napájení standardu PoE Class 3. Díky tomuto řešení neřešíte další napájecí adaptér do zásuvky a ani další počítačový kabel k připojení do sítě. Jednoduše přístroj připojíte mezi síťovou zásuvku a stávající počítač. Pokud ovšem nemáte k dispozici napájení po počítačové síti PoE, můžete použít samostatný napájecí adaptér.

Kompatibilita KX-NT551 B

Telefon KX-NT551 B je standardní IP systémový terminál pro telefonní ústředny Panasonic KX-NS500 a řady KX-NS KX-NCP KX-TDE. Kompatibilita terminálu s telefonní ústřednou je samozřejmě závislá na firmware. Pro bližší informace kontaktujte naše specialisty.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.