IP telefony NT

Doporučené IP systémové telefony pro ústřednu KX-NS500

Systémové IP telefony pro telefonní ústřednu Panasonic KX-NS500 spojují výhody velmi oblíbených systémových telefonů a IP telefonie. Tradičně spolehlivé a plné výkonných funkcí jsou digitální i hybridní telefony pro telefonní ústředny Panasonic. K těmto výhodám přichází další. A to je IP provedení ústřednových telefonů. Snadná instalace a provoz s využitím stávající počítačové sítě. Home office není problém, přeneste si svůj počítač i stolní telefon domů. Připojíte IP systémový telefon do vašeho domácího routeru a už využíváte firemní telefonní linku z ústředny KX-NS500 v domácí kanceláři. A to se všemi výhodami, přepojování hovorů, interní hovory v rámci firmy a další.

Mezi nejoblíbenější systémové IP telefony patří Panasonic KX-NT553 KX-NT556 KX-NT560 KX-NT543 KX-NT546. Manažérské telefony KX-NT680 a KX-NT630. Cenově nejvýhodnější jsou modely s jednořádkovým displejem a základními funkcemi KX-NT551 a KX-NT551X-B v černé barvě.

Celá řada IP systémových telefonů Panasonic poskytuje špičkovou HD kvalitu hlasu a snadný přístup k výkonným podpůrným funkcím a aplikacím. Moderní a tenké provedení, které je dostupné v černé i bílé barvě, se výborně hodí do každé kanceláře.

Zobrazuji všech 18 výsledků