Panasonic Mobile SoftPhone

545  s DPH

Aplikace Panasonic Mobile Softphone pro mobilní telefony Android a iPhone iOS. Umožňuje využívat pobočkovou telefonní linku z firemní ústředny také mimo firmu. Včetně všech běžných funkcí telefonní ústředny. Určeno pro spojení s ústřednami Panasonic KX-NS500 KX-NS700 KX-NS1000 KX-NSX2000 KX-NSX1000 a KX-HTS32.

Kategorie:

Popis

PANASONIC MOBILE SOFTPHONE

Telefonní aplikace Panasonic Mobile Softphone

  • volnost v připojení mobilních pracovníků a úplná kontrola
  • kompatibilní iPhone iOS
  • kompatibilní Android

Panasonic Mobile Softphone je jednoduchá, přehledná a vysoce zabezpečená aplikace. Poskytuje zvukovou a video komunikaci v mobilním zařízení a umožňuje zaměstnancům registrovat svůj chytrý telefon jako pobočkovou linku telefonní ústředny.

Chtěli byste zvýšit produktivitu propojením terénních pracovníků s centrálou?

Chcete nahradit starý, již překonaný telefonní systém něčím mnohem hospodárnějším?

Řešením, které využije toho, že zaměstnanci mají chytrý telefon?
A chtěli byste toho docílit s minimem stresu a s maximální jednoduchostí a zabezpečením?

Pokud vaše odpověď na tyto otázky zní „ano“, měli byste se zaměřit na Panasonic Mobile Softphone.

 

Panasonic Mobile Softphone je jednoduchá, přehledná a vysoce zabezpečená aplikace. Poskytuje zvukovou a video komunikaci v mobilním zařízení a umožňuje zaměstnancům registrovat svůj chytrý telefon jako pobočkovou linku telefonní ústředny.
S aplikací Mobile Softphone můžete v kanceláři i v terénu volat a přijímat standardní telefonáty nebo také video hovory a nemusíte používat vlastní telefonní číslo. Ne vždy je nutné volat číslem svého mobilního telefonu, nyní můžete i mimo kancelář používat firemní číslo pevné linky. A to vše bez dalšího hardware nebo serveru.

Kombinace audia a videa

Zabezpečené spojení aplikace s telefonní ústřednouAplikace je kompatibilní s unifikovanými komunikačními platformami KX-NS KX-NSX KX-HTS a podporuje audio i video hovory. Disponuje vestavěnou bránou pro předávání médií, nepotřebuje tedy žádný server. Vaše komunikace probíhá prostřednictvím firemní sítě.

Používejte standardní video hovory, dva účastníci, nebo využívejte možnosti video konferenčních hovorů. Můžete se tak účastnit vzdálených jednání s naprosto jasným obrazem a zvukem. Pro video komunikaci jsou také podporovány stolní ip videotelefony, ip kamery a dveřní videotelefony Panasonic.

Mobilní aplikace pro kancelář, obchodního zástupce v terénu i zaměstnance ve skladu

Užijte si bezproblémové spojení

S aplikací Panasonic Mobile Softphone můžete svůj chytrý mobilní telefon využívat jako vnitřní telefonní vaší firemní ústředny.
Aplikace také podporuje push oznámení, takže obdržíte oznámení o každém příchozím hovoru,
i když není právě zapnutá. Nejenže tak nikdy nemusíte zmeškat hovor, ale je to také efektivní
způsob, jak šetřit spotřebu baterie.
Abyste dosáhli ještě vyšší všestrannosti a bezchybného výkonu, můžete nastavit dvě IP adresy. Umožníte tak mobilním telefonům s aplikací Mobile Softphone připojit se automaticky ke správné síti. Ať už se nacházejí ve WiFi síti vaší firmy nebo na alternativní síti venku, mobilních datech telefonního operátora.

Kde svoboda přináší světu něco pozitivního

Mobilní aplikace Panasonic Mobile Softphone v akciKrása Mobile Softphone spočívá v tom, že vašim týmům poskytuje svobodu používat chytré telefony, které už dobře znají. Mohou tak být produktivnější než kdy dříve. A vašemu podniku se dostává svobody pracovat mimořádně flexibilním, reaktivním a hospodárným způsobem.
Díky zajištění dříve nedosažitelných úrovní flexibility a schopnosti pracovat skutečně odkudkoli napomáhá zefektivnění pracovního světa a proráží cestu nové generaci jednoduchosti a efektivity.

Aplikace je plně kompatibilní s telefonními ústřednami Panasonic KX-NS500 KX-NS700 KX-NS1000. Samozřejmě také s vejvyšší řadou ústředen KX-NSX2000 KX-NSX1000. Ale také s ústřednou pro malé a domácí firmy SOHO KX-HTS32. Plná kompatibilita apliakce s konkrétní ústřednou je také závislá na firmware ústředny, podrobnosti vám sdělí naše technické oddělení.

Požadovaný firmware telefonní ústředny:

KX-NS500 KX-NS700 KX-NS1000 verze 5.0 nebo novější. KX-HTS32 verze 1.9 nebo novější. KX-NSX2000 KX-NSX1000 verze 3.0 nebo novější.

Poznámka: Pro provoz aplikace Mobile Softphone na výše uvedených modelech je nutná instalace licenčního klíče do ústředny.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.