KX-NS500 2S24A

52.250  s DPH

Kompletní sestava ISDN digitální telefonní ústředny Panasonic KX-NS500 2S24A.
Kapacita sestavy: 2 digitální vstupní porty ISDN BRI pro připojení k běžnému poskytovateli hlasových služeb, například O2, T-Mobile nebo Vodafone. 24 výstupních pobočkových linek pro připojení standardních telefonů. 2 výstupní digitální pobočkové porty pro připojení digitálních telefonů Panasonic. Ústřednu KX-NS500 2S24A je možné rozšířit o dalších 104 pobočkových portů a 128 IP telefonů až na celkovou kapacitu 258 telefonů. V případě použití technologie DXDP je celková kapacita 288 telefonů.

SKLADEM více než 5 kusů

Katalogové číslo: 20012 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Moderní, flexibilní a modulární, to jsou hlavní znaky sestavy telefonní ústředny KX-NS500 2S24A. Modulárnost a flexibilita systému není jen v kapacitě, ale také v technologiích připojitených terminálů a poskytovatelů služeb. Telefonní ústředna KX-NS500 podporuje všechny dostupné telefonní technologie. Internetová telefonie VoIP protokolem SIP nebo H323 včetně videohovorů, digitální připojení ISDN pro nejvyšší bezkompresní kvalitu přenosu hovoru a klasické pevné telefonní linky i analogové.

Sestava digitální ISDN telefonní ústředny KX-NS500 2S24A obsahuje 2 porty digitálních dvoukanálové linky ISDN BRI. A také 6 analogových portů pro přípojky telefonního operátora, poskytovatele hlasových služeb. Pomocí přídavných karet lze snadno ústřednu rozšířit další porty digitálních dvoukanálových linek ISDN BRI nebo port třicetikanálové přípojky ISDN 30. K dispozici jsou 2 portové nebo 4 portové karty dvoukanálových ISDN BRI přípojek. Také karta E1 s jedním portem třicetikanálové ISDN 30 přípojky. Instalací karty DSP procesoru a časově neomezených licencí získáte možnost využívat internetových telefonních služeb VoIP. Následně máte k dispozici samostatné SIP účty ( celkem až 64 účtů ) nebo připojení pomocí SIP Trunk s provolbou a 64 hovorovými kanály.

ISDN telefonní ústředna Panasonic KX-NS500 2S24A obsahuje 24 výstupů pobočkových linek pro připojení standardních telefonů. 2 výstupní digitální pobočkové porty pro připojení digitálních telefonů Panasonic, někdy jsou také tyto přístroje nazývány jako systémové telefony. Sestava ústředny obsahuje volné sloty pro rozšiřující karty pobočkových linek a sloty pro karty vstupních portů. Tyto volné sloty lze osadit kartami jak pro digitální linky, ISDN linky nebo kartami s analogovými porty. Všechny porty, vstupní i pobočkové výstupní, plně podporují funkci zobrazení řísla volajícího, CLIP identifikace volajícího. Další služby a funkce související se službou CLIP, jako například zmeškané hovory, deníky hovorů, jsou závislé na vybavenosti použitého telefonu.
Ústřednu KX-NS500 2S24A je možné rozšířit o dalších 104 pobočkových portů a 128 IP telefonů až na celkovou kapacitu 258 telefonů. V případě použití technologie DXDP je celková kapacita 288 telefonů.

Vícebuňková bezdrátová síť DECT PBX.
Telefonní ústředna KX-NS500 2S24A je také řídící jednotkou pro bezdrátovou vícebuňkovou síť. Můžete využít celou řadu bezdrátových komponentů. Od základních 2 kanálových vysílačů, opakovačů signálu pro prodloužení dosahu až po výkonné 4 nebo 8 kanálové IP vysílače. Pro dostatečné pokrytí signálem můžete použít celkem až 32 vysílačů a provozovat lze až 128 přenosných telefonů. Počet bezdrátových telefonů DECT PBX opět navyšuje kapacitu celého systému až na 288 stolních telefonů plus 128 přenosných. Bezdrátový systém KX-NS500 podporuje všechny pokročilé funkce mobilní komunikace. Například funkci handover pro přechod mezi vysílači bez přerušení hovoru, roaming pro využití přenosných telefonů ve více systémech a lokalitách.

Mezi nejžádanější příslušenství telefonní ústředny Panasonic KX-NS500 rozhodně patří:
Aplikace Communication Assistant pro počítače.
Aplikace Panasonic Mobile SoftPhone pro mobilní telefony a tablety Android nebo iOS.
Automatická spojovatelka a hlasový průvodce pro volající.
Řešení firemní bezdrátové telefonní sítě DECT PBX.
Řešení připojení vzdálených pobočkových telefonů po internetu.
Telefon Home Office jako pobočka z firemní telefonní ústředny.
Nahrávání telefonních hovorů všech linek nebo vybraných poboček.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.