KX-NS500 4SIP16A

49.750  s DPH

Kompletní sestava IP telefonní ústředny Panasonic KX-NS500 4SIP16A.
Kapacita sestavy: 4 x SIP účet ( SIP Trunk ) pro připojení k poskytovateli internetových hlasových služeb, například O2, T-Mobile, Vodafone a mnoho dalších.. 16 výstupních pobočkových linek pro připojení standardních telefonů. 2 výstupní digitální pobočkové porty pro připojení digitálních telefonů Panasonic. Ústřednu KX-NS500 4SIP16A je možné rozšířit o dalších 112 pobočkových portů a 128 IP telefonů až na celkovou kapacitu 258 telefonů. V případě použití technologie DXDP je celková kapacita 288 telefonů.

SKLADEM více než 5 kusů

Katalogové číslo: 20051 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Moderní, flexibilní a modulární, to jsou hlavní znaky sestavy telefonní ústředny KX-NS500 4SIP16A. Modulárnost a flexibilita systému není jen v kapacitě, ale také v technologiích připojitených terminálů a poskytovatelů služeb. Telefonní ústředna KX-NS500 podporuje všechny dostupné telefonní technologie. Internetová telefonie VoIP protokolem SIP nebo H323 včetně videohovorů, digitální připojení ISDN pro nejvyšší bezkompresní kvalitu přenosu hovoru a klasické pevné telefonní linky i analogové.

Sestava IP telefonní ústředny KX-NS500 4SIP16A obsahuje DSP procesor pro zpracování a konverzi hlasových kodeků. Součástí jsou také 4 časově neomezené licence SIP účtů. Licence lze využít k provozu 4 nezávislých telefonních čísel ( i různých poskytovatelů ) nebo jako provolbový SIP Trunk s kapacitou 4 kanálů. Počet SIP účtů a hovorových kanálů lze snadno navýšit až o dalších 60 na maximální počet 64 SIP ůčtů/kanálů.
Dále lze pomocí přídavných karet ústřednu rozšířit další porty digitálních dvoukanálových linek ISDN BRI nebo port třicetikanálové přípojky ISDN 30. K dispozici jsou 2 portové nebo 4 portové karty dvoukanálových ISDN BRI přípojek. Také karta E1 s jedním portem třicetikanálové ISDN 30 přípojky.

IP telefonní ústředna Panasonic KX-NS500 4SIP16A obsahuje 16 výstupů pobočkových linek pro připojení standardních telefonů. 2 výstupní digitální pobočkové porty pro připojení digitálních telefonů Panasonic, někdy jsou také tyto přístroje nazývány jako systémové telefony. Sestava ústředny obsahuje volné sloty pro rozšiřující karty pobočkových linek a sloty pro karty vstupních portů. Tyto volné sloty lze osadit kartami jak pro digitální linky, ISDN linky nebo kartami s analogovými porty. Všechny porty, vstupní i pobočkové výstupní, plně podporují funkci zobrazení řísla volajícího, CLIP identifikace volajícího. Další služby a funkce související se službou CLIP, jako například zmeškané hovory, deníky hovorů, jsou závislé na vybavenosti použitého telefonu.
Ústřednu KX-NS500 4SIP16A je možné rozšířit o dalších 112 pobočkových portů a 128 IP telefonů až na celkovou kapacitu 258 telefonů. V případě použití technologie DXDP je celková kapacita 288 telefonů.

Vícebuňková bezdrátová síť DECT PBX.
Telefonní ústředna KX-NS500 4SIP16A je také řídící jednotkou pro bezdrátovou vícebuňkovou síť. Můžete využít celou řadu bezdrátových komponentů. Od základních 2 kanálových vysílačů, opakovačů signálu pro prodloužení dosahu až po výkonné 4 nebo 8 kanálové IP vysílače. Pro dostatečné pokrytí signálem můžete použít celkem až 32 vysílačů a provozovat lze až 128 přenosných telefonů. Počet bezdrátových telefonů DECT PBX opět navyšuje kapacitu celého systému až na 288 stolních telefonů plus 128 přenosných. Bezdrátový systém KX-NS500 podporuje všechny pokročilé funkce mobilní komunikace. Například funkci handover pro přechod mezi vysílači bez přerušení hovoru, roaming pro využití přenosných telefonů ve více systémech a lokalitách.

Mezi nejžádanější příslušenství telefonní ústředny Panasonic KX-NS500 rozhodně patří:
Aplikace Communication Assistant pro počítače.
Aplikace Panasonic Mobile SoftPhone pro mobilní telefony a tablety Android nebo iOS.
Automatická spojovatelka a hlasový průvodce pro volající.
Řešení firemní bezdrátové telefonní sítě DECT PBX.
Řešení připojení vzdálených pobočkových telefonů po internetu.
Telefon Home Office jako pobočka z firemní telefonní ústředny.
Nahrávání telefonních hovorů všech linek nebo vybraných poboček.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.