Panasonic KX-NT546

14.490  s DPH

Systémový IP telefon Panasonic KX-NT546 je manažerský systémový IP terminál pro telefonní ústředny Panasonic. Šestiřádkový podsvícený grafický displej pro zobrazení rozšířených informací a deníků hovorů. 24 programovatelných tlačítek s barevnou LED indikací stavu. Plně duplexní hlasitý telefon s kvalitním zvukem. Konektor pro náhlavní soupravu a EHS pro bezdrátové náhlavní soupravy. 2 porty 10/100 Mbit ethernet pro připojení LAN a PC. Podpora napájení PoE nebo samostatným napájecím adaptérem. Napájecí adaptér není součástí balení KX-NT546. Barva matná bílá.

SKLADEM 2 ks

Katalogové číslo: 20094 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

IP systémový terminál KX-NT546 od společnosti Panasonic je koncové zařízení určené pro každé komerční prostředí. Díky spojení čistého pracovního výkonu s atraktivním a ergonomickým provedením. Telefon poskytuje mimořádnou kvalitu hlasu s řadou dalších užitečných funkcí a aplikací. Zároveň poskytuje zcela intuitivní ovládání prostřednictvím velkého alfanumerického displeje, programovatelných tlačítek, tlačítek pro snadnou navigaci a konektoru pro připojení náhlavní soupravy s portem EHS. Tento EHS port slouží pro komunikaci s bezdrátovými náhlavními soupravami, příjem a ukončení hovoru bezdrátově. Kompatibilní je celá řada náhlavních souprav systému DECT výrobce Plantronics. Tyto náhlavní soupravy se ve spojení s telefonem KX-NT546 vyznačují vysokou kvalitou hlasu a několikanásobně delším dosahem signálu v porovnání s běžnými výrobku systému Bluetooth.
Telefon KX-NT546 má šestiřádkový podsvícený grafický displej. 24 programovatelných funkčních tlačítek. Ideální pro rychlou volbu, přepojení hovoru a indikaci stavu vnějších nebo vnitřních linek. Programovatelná tlačítka s barevnou LED indikací slouží také pro zobrazení aktuálního stavu nastavených funkcí ústředny nebo telefonu. Port pro náhlavní soupravy s konektorem 2.5 mm. Plně duplexní reproduktor, mikrotelefon i náhlavní souprava. Praktické jsou také 2 porty ethernet pro připojení LAN sítě a PC.
Telefon KX-NT546 je manažerský digitální terminál pro telefonní ústředny Panasonic řady KX-NS KX-NCP a KX-TDE. Kompatibilita terminálu s telefonní ústřednou je samozřejmě závislá na firmware. Pro bližší informace kontaktujte naše specialisty.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.