Panasonic KX-NT551

7.850  s DPH

Systémový IP telefon Panasonic KX-NT551 je standardní systémový IP terminál pro telefonní ústředny Panasonic. Jednořádkový podsvícený grafický displej pro zobrazení základních informací. Osm programovatelných tlačítek s barevnou LED indikací stavu. Plně duplexní hlasitý telefon s kvalitním zvukem. Konektor pro náhlavní soupravu. 2 porty GLAN ethernet pro připojení LAN a PC. Podpora napájení PoE nebo samostatným napájecím adaptérem. Napájecí adaptér není součástí balení KX-NT551. Barva matná bílá.

SKLADEM více než 10 kusů

Katalogové číslo: 20078 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

IP telefon Panasonic KX-NT551

IP systémový terminál KX-NT551 od společnosti Panasonic je koncové zařízení určené pro každé komerční prostředí a určený zejména pro systémy KX-NS500. Díky spojení čistého pracovního výkonu s atraktivním a ergonomickým provedením. Telefon poskytuje mimořádnou kvalitu hlasu s řadou dalších užitečných funkcí a aplikací. Zároveň poskytuje zcela intuitivní ovládání prostřednictvím alfanumerického displeje, programovatelných tlačítek, tlačítek pro snadnou navigaci a konektoru pro připojení náhlavní soupravy.

KX-NT551 funkční tlačítka IP telefonuTelefon KX-NT551 má jednořádkový podsvícený grafický displej. Osm programovatelných funkčních tlačítek. Ideální pro rychlou volbu, přepojení hovoru a indikaci stavu vnějších nebo vnitřních linek. Programovatelná tlačítka s barevnou LED indikací slouží také pro zobrazení aktuálního stavu nastavených funkcí ústředny nebo telefonu. Port pro náhlavní soupravy s konektorem 2.5 mm. Plně duplexní reproduktor, mikrotelefon i náhlavní souprava.

Celá řada terminálů KX-NT500 představuje zcela novou úroveň kvality zvuku díky špičkové HD kvalitě hlasu každého telefonu. Vše v kombinaci se snadným přístupem k výkonným podpůrným funkcím a aplikacím. Tenké a ultramoderní provedení IP telefonu Panasonic KX-NT551 je dostupné v černé nebo bílé barvě a dokonale se hodí do každé kanceláře.

Přestože IP telefon KX-NT551 nabízí celou řadu funkcí, jejich používání je naprosto jednoduché. Telefon má velký alfanumerický displej, tlačítko pro snadnou navigaci a druhý IP port pro redukci počtu kabelů na pracovním stole.

Zvuk ve vysokém rozlišení HD

Telefon KX-NT551 IP nabízí kvalitu zvuku nejlepší ve své třídě, tedy plynulejší konverzaci a méně přeslechnutí. Standardně poskytuje širokopásmový zvuk ve vysokém rozlišení, ke kterému využívá kodeky G.722, G.711, G.726 a G.729a.

LCD displej

Velký a jasný LCD displej představuje intuitivní uživatelské rozhraní poskytující rychlý přístup k telefonnímu seznamu i dalším funkcím.

Více volnosti s telefonem KX-NT551

KX-NT551 konektor připojení náhlavní soupravySystémový IP telefon Panasonic KX-NT551 poskytuje ještě více volnosti při práci. Zejména při práci na počítači můžete využít funkci plně duplexního hlasitého telefonu. Kvalita hlasitého telefonu splňuje normu IEEE1329. Pokud ovšem nepracujete v kanceláři sami a nechcete rušit okolí, můžete použít náhlavní soupravu připojitelnou konektorem na levém boku přístroje. Doporučeným typem náhlavní soupravy je model Panasonic RP-TCA430E-K. Funkce hlasitého telefonu i náhlavní soupravy je snadno ovládá jediným tlačítkem.

Snadné připojení, žádné další kabely

KX-NT551 dva LAN 1000 Mbit konektory pro snadné připojení k počítačové sítiTelefon Panasonic KX-NT551 je osazen dvěma gigabitovými porty LAN 1000 Base-T a podporuje napájení standardu PoE Class 3. Díky tomuto řešení neřešíte další napájecí adaptér do zásuvky a ani další počítačový kabel k připojení do sítě. Jednoduše přístroj připojíte mezi síťovou zásuvku a stávající počítač. Pokud ovšem nemáte k dispozici napájení po počítačové síti PoE, můžete použít samostatný napájecí adaptér pro telefon KX-NT551.

Kompatibilita KX-NT551

Telefon KX-NT551 je standardní IP systémový terminál pro telefonní ústředny Panasonic KX-NS500 a řady KX-NS KX-NCP KX-TDE. Kompatibilita terminálu s telefonní ústřednou je samozřejmě závislá na firmware. Pro bližší informace kontaktujte naše specialisty.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.