Panasonic KX-NT680 B

9.275  s DPH

Systémový IP telefon Panasonic KX-NT680 B je prémiový manažerský systémový IP terminál pro telefonní ústředny Panasonic. Velký barevný grafický displej 4.3″ a podsvícený pro zobrazení rozšířených informací a deníků hovorů. 48 (12×4) programovatelných tlačítek s barevnou LED indikací stavu. Plně duplexní hlasitý telefon s kvalitním zvukem. Konektor pro náhlavní soupravu a EHS pro bezdrátové náhlavní soupravy. Integrované rozhraní Bluetooth® pro náhlavní soupravy. 2 porty GLAN ethernet pro připojení LAN a PC. Úsporné napájení Eco, PoE nebo samostatným napájecím adaptérem. Napájecí adaptér není součástí balení KX-NT680 B. Barva matná černá.

SKLADEM více než 5 kusů

Katalogové číslo: 20089 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

IP systémový terminál KX-NT680 B od společnosti Panasonic je koncové zařízení určené pro každé komerční prostředí. Díky spojení čistého pracovního výkonu s atraktivním a ergonomickým provedením. Telefon poskytuje mimořádnou kvalitu hlasu s řadou dalších užitečných funkcí a aplikací. Zároveň poskytuje zcela intuitivní ovládání prostřednictvím velkého alfanumerického displeje, programovatelných tlačítek, tlačítek pro snadnou navigaci a konektoru pro připojení náhlavní soupravy s portem EHS. Tento EHS port slouží pro komunikaci s bezdrátovými náhlavními soupravami, příjem a ukončení hovoru bezdrátově. Kompatibilní je celá řada náhlavních souprav systému DECT výrobce Plantronics. Tyto náhlavní soupravy se ve spojení s telefonem KX-NT680 B vyznačují vysokou kvalitou hlasu a několikanásobně delším dosahem signálu v porovnání s běžnými výrobku systému Bluetooth.
Telefon KX-NT680 B má 4.3 palce velký barevný podsvícený grafický displej. 4×12 programovatelných funkčních tlačítek. Ideální pro rychlou volbu, přepojení hovoru a indikaci stavu vnějších nebo vnitřních linek. Programovatelná tlačítka s barevnou LED indikací slouží také pro zobrazení aktuálního stavu nastavených funkcí ústředny nebo telefonu. Port pro náhlavní soupravy s konektorem 2.5 mm. Plně duplexní reproduktor, mikrotelefon i náhlavní souprava. Praktické jsou také 2 porty Gigabit ethernet pro připojení LAN sítě a PC.
Telefon KX-NT680 B je manažerský digitální terminál pro telefonní ústředny Panasonic řady KX-NS KX-NCP a KX-TDE. Kompatibilita terminálu s telefonní ústřednou je samozřejmě závislá na firmware. Pro bližší informace kontaktujte naše specialisty.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.