Panasonic KX-NT630

8.495  s DPH

Systémový IP telefon Panasonic KX-NT630 je manažerský systémový IP terminál pro telefonní ústředny Panasonic. Velký grafický displej 3.6″ a podsvícený pro zobrazení rozšířených informací a deníků hovorů. 24 (6×4) programovatelných tlačítek s barevnou LED indikací stavu. Plně duplexní hlasitý telefon s kvalitním zvukem. Konektor pro náhlavní soupravu 2.5mm. 2 porty GLAN ethernet pro připojení LAN a PC. Úsporné napájení Eco, PoE nebo samostatným napájecím adaptérem. Napájecí adaptér není součástí balení KX-NT630. Barva matná bílá.

SKLADEM 3 ks

Katalogové číslo: 20086 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

IP systémový terminál KX-NT630 od společnosti Panasonic je koncové zařízení určené pro každé komerční prostředí. Díky spojení čistého pracovního výkonu s atraktivním a ergonomickým provedením. Telefon poskytuje mimořádnou kvalitu hlasu s řadou dalších užitečných funkcí a aplikací. Zároveň poskytuje zcela intuitivní ovládání prostřednictvím velkého alfanumerického displeje, programovatelných tlačítek, tlačítek pro snadnou navigaci a konektoru pro připojení náhlavní soupravy.
Telefon KX-NT630 má 3.6 palce velký podsvícený grafický displej. 4×6 programovatelných funkčních tlačítek. Ideální pro rychlou volbu, přepojení hovoru a indikaci stavu vnějších nebo vnitřních linek. Programovatelná tlačítka s barevnou LED indikací slouží také pro zobrazení aktuálního stavu nastavených funkcí ústředny nebo telefonu. Port pro náhlavní soupravy s konektorem 2.5 mm. Plně duplexní reproduktor, mikrotelefon i náhlavní souprava. Praktické jsou také 2 porty Gigabit ethernet pro připojení LAN sítě a PC.
Telefon KX-NT630 je manažerský digitální terminál pro telefonní ústředny Panasonic řady KX-NS KX-NCP a KX-TDE. Kompatibilita terminálu s telefonní ústřednou je samozřejmě závislá na firmware. Pro bližší informace kontaktujte naše specialisty.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.